האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[

Go down 
3 posters
מחברהודעה
TheLastSky
Welcome to the forum!

מספר הודעות : 12
Registration date : 16.08.08

ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[ Empty
הודעהנושא: ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[   ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[ Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 3:50 pm

תוציאי אותי מבאן אני מת לשחק בשרת אני לא יעשה יותר הקים בחיים מבטיח לך תעקבי אחריי אפילו =[[[[[[[[[[[[
אני משתעמם ומיצטער על ההקים תוציאי אותי באן תני לי היזדמנות בבקשה!!!!!!
השם שלי TheLastSky
בבקשה תוציאי אותי =====[[[[[[[[
אני אפילו לא יכול ליפתוח משתמש חדש תעשי אותי רמה 1 אפילו לא אכפת לי אני לא יעשה יותר הקים =[[[[
אני רק יעזור לאנשים אני לא הקר anymore בבקשה .......
PlzpzlzplzpzlzplzpPzlPZLPl
חזרה למעלה Go down
S3NSA
Welcome to the forum!

מספר הודעות : 19
Registration date : 15.08.08

הודעהנושא: Re: ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[   ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[ Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 2:33 pm

וואו תשיג לך חיים.
חזרה למעלה Go down
TheLastSky
Welcome to the forum!

מספר הודעות : 12
Registration date : 16.08.08

הודעהנושא: Re: ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[   ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[ Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 3:21 pm

S3NSA כתב:
וואו תשיג לך חיים.

סתום תפה שך מי דיבר איתך ביכלל יא בן **** אני רוצה ליראות אותך מקבל באן תביא לי את המספר תלפון שלך עם תה גבר בן שרמוטה!
F15 F15
חזרה למעלה Go down
S3NSA
Welcome to the forum!

הודעהנושא: Re: ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[   ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[ Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 3:41 pm

נו ומה תעשה תטריד אותי בפלאפון משעמום?..... F3

אז מה אם קיבלת באן אתה לא צריך למות ולהתחנן לקבל את המשתמש צא יש עולם מחוץ למייפל...
חזרה למעלה Go down
Shawarmah
Welcome to the forum!

מספר הודעות : 21
Registration date : 14.08.08

הודעהנושא: Re: ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[   ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[ Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:22 pm

אתה לא צריך לקלל אותו הוא בסך הכל ניסה להגיד לך שיש גם דברים אחרים בחיים ושפשוט לא כדאי לך לבזבז על זה כל כך הרבה זמן ולהתחנן זה בכל זאת רק משחק מחשב.... חוץ מזה שאני בכלל לא חושב שהוא רצה להעליב אותך או משו הוא לא אמר את זה בתור משו פוגע אלה בתור עצה כי אל תתעצבן או משו אבל זה באמת אנשים חושבים איזה ילד מסכן מה הוא מתחנן בשביל משחק.... וזה בסדר אני מכיר ילדים שגם מכורים לזה אבל בכל זאת אתה יכול להיות רגוע יותר וזה גם לא השרת הפרטי היחיד בעולם... ^למרות שהוא בין הטובים XD^
ודרך אגב למיקרה שבאמת יהיה איזה שהו קמצוץ של סיכוי שליטל תוותר לך ותחזיר לך את השחקן הקללות לא ממש יעזרו לך בזה זה רק יחמיר את המצב אז עצה אישית.... תבקש ממנו סליחה
חזרה למעלה Go down
S3NSA
Welcome to the forum!

הודעהנושא: Re: ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[   ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[ Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:31 pm

Shawarmah כתב:
אתה לא צריך לקלל אותו הוא בסך הכל ניסה להגיד לך שיש גם דברים אחרים בחיים ושפשוט לא כדאי לך לבזבז על זה כל כך הרבה זמן ולהתחנן זה בכל זאת רק משחק מחשב.... חוץ מזה שאני בכלל לא חושב שהוא רצה להעליב אותך או משו הוא לא אמר את זה בתור משו פוגע אלה בתור עצה כי אל תתעצבן או משו אבל זה באמת אנשים חושבים איזה ילד מסכן מה הוא מתחנן בשביל משחק.... וזה בסדר אני מכיר ילדים שגם מכורים לזה אבל בכל זאת אתה יכול להיות רגוע יותר וזה גם לא השרת הפרטי היחיד בעולם... ^למרות שהוא בין הטובים XD^
ודרך אגב למיקרה שבאמת יהיה איזה שהו קמצוץ של סיכוי שליטל תוותר לך ותחזיר לך את השחקן הקללות לא ממש יעזרו לך בזה זה רק יחמיר את המצב אז עצה אישית.... תבקש ממנו סליחה
F14
חח זה בסדר אני לא צריך סליחה :)
חזרה למעלה Go down

ליטל נו =[[ תוציאי אותי מהבאן בבקשה אני מץ פה =[[
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-