האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה

Go down 
2 posters
מחברהודעה
Shawarmah
Welcome to the forum!

מספר הודעות : 21
Registration date : 14.08.08

אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה Empty
הודעהנושא: אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה   אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 9:12 am

אממ ההודעה שכתוב בה "אפשר עזרה בבקשה" ושם משתמש אז.. אני או משו כזה זה שלי פשוט שכחתי עוד להיתחבר XD אז אפשר למחוק את זה כי כתוב אותו דבר...

כמו שאמרתי אני חדש ולא רק בשרת הזה אלה בכלל בשרטיפ פרטיים... אממ הצלחתי להיכנס קודם לשרת אחר אבל החלטתי לעבור לפה אחרי שהביאו את האתר הזה כי הקודם לא עבד לי.... וחברים שלי אמרו לי להיות פה... אממ לפי מה שהבנתי מהשרת הקודם שהייתי בו אם המנהל כאילו לא מחובר בהמאצ'י אז אי אפשר להיכנס למשחק נכון?
אז גם רציתי לדעת איזה חדרים הכי כדאי לי להיות בהם בנתיים אני ב42 וגם זה לא נכנס לי לשחקן אז רציתי לדעת איך קוראים למנהל בהמאצ'י כדי לדעת מתי אני יכול להתחבר....
ועוד שאלה... אממ אני יכול להיות מחובר בהמאצ'י לכמה חדרים משרטים שונים? או מאותו שרת?
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin

מספר הודעות : 67
Registration date : 20.05.08

הודעהנושא: Re: אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה   אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 9:29 am

player\anonymous = admin

וכן אתה יכול להיות מחובר בהמאצ'י לכמה שרתים למרות שלא מומלץ 3:
חזרה למעלה Go down
http://invincible.omgforum.net
Shawarmah
Welcome to the forum!

הודעהנושא: Re: אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה   אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 11:21 am

אממ תודה אבל זה לא נכנס לי למשחק....
יש לי גירסא 0.55 זה מה שאמור להיות לא?
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin

הודעהנושא: Re: אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה   אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 11:44 am

כן זה מה שאמור להיות ....
אמור לעבוד לך לא יודעת למה לא עובד S:
בכל מקרה עוד מעט השרת יהיה בלי המאצ'י אז לא נורא [=
חזרה למעלה Go down
Shawarmah
Welcome to the forum!

הודעהנושא: Re: אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה   אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 11:53 am

בשרת אחר שניסיתי להוריד אז ירדו 2 קבצים... אחד סמל של מייפל עם השם של השרת ובפרטים כתוב משו לוקל הוסט ושני קוראים לו START ובשביל להיכנס למשחק צריך ללחוץ על סטארט.... ופה ירד לי רק קובץ אחד עם השם של השרת בסמל של מייפל ולא כתוב לוקל הוסט כתוב מייפל וויזט ואין סטארט כזה... דרך אגב אני לא צריך להוציא את המייפל הרגיל מהתיקייה נכון?
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin

הודעהנושא: Re: אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה   אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 12:08 pm

לא אתה לא צריך
המייפל האחר הזה סתם נובים :S
חזרה למעלה Go down
Shawarmah
Welcome to the forum!

הודעהנושא: Re: אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה   אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 12:10 pm

למה אי אפשר לפתוח את הCHAT בהמאצ'י איתך?
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin

הודעהנושא: Re: אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה   אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 1:00 pm

כי חסמתי את זה S:
חזרה למעלה Go down
Shawarmah
Welcome to the forum!

הודעהנושא: Re: אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה   אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 1:32 pm

טוב אממ אני לא יודע אם זה בגלל ההמאצ'י או לא אבל אני לא מצליח להינס למחשק... יכול להיות שאני לא נכנס טוב? אני פותח את התיקייה של המייפל שם שם את מה שהורדתי הזה עם הסמל של מייפל ונכנס לזה.... המייפל הרגיל נשאר שם גם וזה גירסא 0.55
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin

הודעהנושא: Re: אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה   אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 2:36 pm

נכנסת לאחד השרתים בהמאצ'י?
חזרה למעלה Go down
Shawarmah
Welcome to the forum!

הודעהנושא: Re: אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה   אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 10:49 pm

כן אני מחובר ואממ עכשיו זה כן עובד אחרי שהעברתי את זה מקובץ לתוך התיקייה של המיפל קודם אני הוצאתי את זה ואז שמתי בתיקייה של המיפל אני לא יודע איך זה קשור אבל לא משנה.... אממ זה רק אצלי תקוע מיליון שנה בהתחברות להמאצ'י או אצל כולם? זה ניתקע לי שעה על PROBING ניראה לי
חזרה למעלה Go down

אממ אני חדש ואני צריך עזרה בבקשה
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-